TERAPIE DLA ZWIERZĄT

Centrum Skutecznych Terapii "Naturopasja"

Terapie dla zwierząt

kochamy Nasze Pupile

Jako jeden z nielicznych gabinetów naturopatii w Polsce oferujemy terapię dla zwierząt, przede wszystkim Waszych pupili domowych.

Zwierzęta także cierpią tak samo jak ludzie, tak samo odczuwają ból, tak samo odczuwają pragnienie czy cierpienie.  Także naszą misją i powołaniem jest pomoc zwierzętom. Mamy  na to wypróbowane i skuteczne sposoby.

– Pierwszą metodą jest użycie urządzenia Healy i Lampy plazmowej RTPlasma. Za jego pomocą tego urządzenia możemy dobrać indywidualnie programy i częstotliwości terapeutyczne. Następnie programy te transmitowane są na lampę plazmową a ta z dużą siłą przekazuje się sygnał elektromagnetyczny do zwierzątka. Nie potrzeba przy tym żeby pupil był podłączony do jakichkolwiek elektrod. W czasie terapii jedynie urządzenie Healy musi dotykać ciała zwierzęcia co w żadne sposób nie jest szkodliwe. Wzorujemy się na diagnozach weterynaryjnych ale także dokonujemy własnych testów między innymi z wywiadu w celu ustalenia ewentualnych przyczyn schorzenia i doboru odpowiedniej terapii i sposobów działania.

– Drugą metodą jest wykorzystanie samej lampy plazmowej RTPlasma. Zwierzątko nie potrzebuje w tym przypadku żadne bezpośredniego kontaktu z urządzeniem, nie potrzebne są żadne kable czy inne urządzenia połączone z ciałem. Na postawie informacji od lekarza weterynarii, własnych obserwacji i testów dokonujemy doboru odpiowiedniego rodzaju terapii na lampie oraz odpowiednich częstotliwości. Zabieg taki trwa różnie, w zależności od choroby zwierzątka, jego kondycji a także zasobów czasu i finansów właściciela.

– Kolejnym sposobem jakim dajmy ulgę zwierzętom jest informoterapia. Na nośnik informacji (cukier specjalnego przeznaczenia – ksylitol) nagrywamy odpowiednie częstotliwości dedykowane specjalnie dla zwierząt domowych. Po podaniu zwierzęciu granulek w postaci ksylitolu (do ust lub do wody) informacja przekazywana jest do organizmu a tym samym następuje silny proces walki z chorobą u chorego zwierzęcia.

 

Terapie dla zwierząt

– Czwartą metodą jaką stosujemy (i przy okazji jest to metoda na wykluczenie efektu placebo) jest bioenergoterapia według Zdenko Domancica. Terapia ta działa nie tylko na ludzi ale także na zwierzęta i  rośliny. Możemy skutecznie pomóc stosując te same protokoły dla zwierząt co u osób. Terapia wykonywana jest dokładnie tak samo czyli 4 bądź 5 dni z rzędu lub dłużej a następnie następuję kilku lub kilkunastodniowa przerw w terapiach. Często bywa tak że wystarczy jedna seria kilkudniowa u zwierzątka dla pełnego wyzdrowienia.  Podczas serii codziennych terapii ciało energetyczne zwierzęcia dochodzi do stanu tak zwanego zbalansowania a tym samym następuje silny proces uzdrowienia i pobudzenia układu immunologicznego. Jego zadaniem jest walka z chorobą. Następuje także regeneracja oraz usunięcie przyczyny choroby. Możemy także wykonywać serie terapii dla zwierząt na odległość.

Serdecznie zapraszamy z waszymi pupilami. Zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby pomóc w waszym ukochanym zwierzętom.

  • ciąża i karmienie piersią
  • wszczepiony rozrusznik serca
  • metalowe implanty w ciele
  • każde urządzenie elektroniczne w ciele
  • ostre zaburzenie krążenia mózgowego i wieńcowego
  • stan pod wpływem alkoholu i upojenia alkoholowego
  • stan pod wpływem narkotyków
  • epilepsja w aktywnej fazie