TERAPIA URZĄDZENIEM HEALY

Centrum Skutecznych Terapii "Naturopasja"

Terapia urządzeniem Healy

certyfikowane urządzenie

Healy jest zarejestrowane jako urządzenie medyczne do terapii przewlekłego bólu. Jednakże możliwości terapeutyczne tego urządzenia są znacznie większe. Urządzenie to wykorzystuje aż 4 sposoby transmisji częstotliwości terapeutycznych: elektryczne, magnetyczne, elektromagnetyczne oraz (co nie występuję w wielu innych tego typu urządzeniach) kwantowe. Spektrum częstotliwości jakimi dysponuje to urządzenie to aż 144 000! Są to częstotliwości które zostały przetestowane przez znanego laekarza, badacza i pioniera biorezonansu Nuno Niny. Sekretem skutecznego biorezonansu są zawsze prawidłowo dobrane częstotliwości. Healy jako jedyne z nielicznych urządzeń posiada wbudowany system automatycznego doboru i sprawdzenia skutecznych programów częstotliwościowych za pomocą wbudowanego czujnika kwantowego oraz pola elektromagnetycznego. Każdy zabieg z urządzeniem Healy rozpoczyna się od indywidualnego skanowania organizmu i doboru indywidualnego programu terapeutycznego w zależności od schorzenia (lub schorzeń) klienta.

Jak w praktyce wygląda sesja terapeutyczna z urządzeniem Healy ?

– po podłączeniu elektrod przez pierwsze 10 minut następuje skan organizmu i indywidualny dobór częstotliwości zgodnie z którymi rezonuje organizm . W tym momencie niezależnie od wiodących schorzeń dobierane są częstotliwości w kierunku konkretnych obciążeń organizmu które wpływają na przyczynę chorób (między innymi bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty, toksyny, w tym bakteria Borrelia burgorferi itp.)

– kolejny okres czasu (co najmniej 20 minut) to aplikacja częstotliwości w kierunku konkretnych obciążeń organizmu jakie zostały wyszukane w poprzednim cyklu (w tym borrelli, chlamydii, pasożytów, wirusów, metali ciężkich itp.)

– następne 20 minut lub więcej to program dedykowany dla konkretnego schorzenia lub zestawu dolegliwości. Spektrum programów jest bardzo szerokie i obejmuje od likwidacji zmęczenia po oczyszczanie organizmu z patogenów aż po regenerację organizmu.

  • ciąża i karmienie piersią
  • wszczepiony rozrusznik serca
  • metalowe implanty w ciele
  • każde urządzenie elektroniczne w ciele
  • ostre zaburzenie krążenia mózgowego i wieńcowego
  • stan pod wpływem alkoholu i upojenia alkoholowego
  • stan pod wpływem narkotyków
  • epilepsja w aktywnej fazie