BIOREZONANS CZĘSTOCHOWA

Centrum Skutecznych Terapii Naturalnych "Naturopasja"

Biorezonans magnetyczny Częstochowa

czyli system uzdrawiania za pomocą fal elektromagnetycznych

Biorezonans magnetyczny to metoda diagnostyki i leczenia problemów zdrowotnych. Stworzyli ją dwaj niemieccy naukowcy -Franz Morell i Eric Rush. Koncepcja opiera się o rozpoznawanie i terapię schorzeń za pomocą drgań o różnych częstotliwościach. Zapoznaj się z ofertą biorezonansu Centrum Skutecznych Terapii Naturopasja w Częstochowie. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i ustalimy termin wykonania badania.

Co to jest biorezonans?

Teoria diagnostyki przy użyciu biorezonansu magnetycznego zakłada, że każdy patogen (i każdy inny czynnik chorobotwórczy) emituje drgania w konkretnym zakresie. Korzyści płynące z tej metody wykraczają poza samą diagnostykę. Ma ona także regulować pracę narządów wewnętrznych, wzmacniać układ odpornościowy i ujednolicać (synchronizować) pracę fal mózgowych. Biorezonans BRT pomaga w odkryciu alergii pokarmowych oraz umożliwia rozpoczęcie procesu odczulania.

Wykorzystuje się go także w celu wykrywania infekcji pasożytniczych a także dowolnej innej bakterii, wirusa i dowolnego czynnika chorobotwórczego. Zabieg pozwala pozbyć się borreli (i koinfekcji), pasożytów, bakterii, wirusów, grzybów i innych patogenów osłabiających naturalne funkcjonowanie organizmu. Zdarza się go używać w formie terapii rzucanie palenia, alkoholizmu i narkotyków (w tym takich gdzie medycyna akademicka jest bezradna).

Na czym polega biorezonans?

Biorezonans magnetyczny polega na przepuszczeniu przez ciało prądu w niewielkich dawkach. Napięcie wytwarzają specjalistyczne urządzenia. Zabieg przeprowadza się na siedząco. Jedynym zadaniem pacjenta jest wytrzymać kilka chwil w pozycji siedzącej i utrzymać metalowe końcówki w dłoniach. W przypadku wykorzystanie lampy plazmowej pacjent jest w polu promieniowania elektromagnetycznego, które ma najskuteczniejsze działanie. Biorezonans jest bezbolesny. Jedyne, co może odczuwać osoba poddawana terapii, to delikatne mrowienie. Nie ma przeciwwskazań do wykonywania zabiegu u dzieci. Nie potwierdzono żadnych skutków ubocznych takiej terapii i diagnostyki. Wykwalifikowany specjalista przeprowadzający badanie zmienia natężenie fal elektromagnetycznych i odczytuje wyniki. Pojedyncza sesja może być czasochłonna. Stopień skomplikowania przeprowadzanych czynności uzależniona jest od stanu zdrowia pacjenta.

Biorezonans Częstochowa -zalety

Biorezonans jest bezinwazyjny i bezpieczny. Jego stosowanie nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi. Może wykrywać przyczyny rozmaitych dolegliwość i usuwać chorobotwórcze patogeny (w tym robaki, boreliozę i koifekcje). Metoda BRT nie narusza w żaden sposób naturalnej flory bakteryjnej organizmu. Biorezonans magnetyczny nie należy do drogich terapii, zwłaszcza w porównaniu z wieloma konwencjonalnymi metodami leczenia, które często okazują się bezskuteczne.

Biorezonans – opinie

Badanie i terapia przy użyciu biorezonansu cieszy się dużą popularnością wśród pacjentów. Wysoko cenią go zwłaszcza zwolennicy naturalnych metod leczenia oraz osoby, które przekonały się skutkach jego działania na własnej skórze. W Internecie nie brakuje imiennych opinii autorstwa ludzi, którzy nie znaleźli ulgi w zastosowaniu konwencjonalnych terapii. Często dopiero medycyna alternatywna przynosi pożądany efekt.

Biorezonans – cena

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia dokładnego zakresu czynności terapeutycznych. Cena jest zawsze stała i wynosi tylko 160 zł. W tej cenie są zawsze minimum 3 badania: irydologiczne (z tęczówki oka), według metody doktora Volla i według metody doktora Schimella. Jest to jedna z najniższych cen w Polsce. Zakładamy że zdrowie to najwyższa wartość a metody naturalne powinny być powszechnie dostępne dla każdego (stąd niska cena). Wspólnie uzgodnimy plan i sposób działania. Czasami terapia danej dolegliwości sprowadza się do połączeniu kilku różnych metod leczenia. Oferujemy pakiety usług oraz możliwość negocjacji cen. Zawsze co najmniej jedną z nich zapewniamy zupełnie gratis. Na rabaty mogą liczyć grupy złożone ze znajomych lub rodziny. Nie zastanawiaj się dłużej, ile kosztuje biorezonans. Po prostu do nas zadzwoń lub napisz.

Biorezonans magnetyczny Częstochowa

Biorezonans – rodzaje i metody

W centrum Terapii Naturopasja stosujemy kilka sprawdzonych metod i technik biorezonansu:

  1. Wegetatywny test biorezonansowy według metody doktora Volla – w metodzie tej wykorzystuje się wiele punktów odpowiadających poszczególnym narządom i organom. Pomiar tych punktów umożliwia ustalenie, które obszary organizmu nie funkcjonują prawidłowo i pozwalają na zdiagnozowanie przyczyn choroby jak i ustalenie priorytetów terapii.
  2. Wegetatywny test biorezonansowy według metody doktora Schimella – w tej metodzie wykorzystuje się tylko jeden punkt reprezentujący cały organizm. Test jest szybszy niż w metodzie Volla, pozwala przede wszystkim ustalić obciążenia patogenami (bakteriami, wirusami, metalami ciężkimi, alergenami itp.). Czasami podczas badania testujemy nawet ponad 1000 możliwych obciążeń, abyś miał pewność jakości naszego testu i żebyśmy sami byli pewni jak skuteczni Ci pomóc.
  3. Pasywny test biorezonansowy. Jest to inaczej test według MORA. Podczas tego testu pacjent trzyma specjalne elektrody i przez 6 podstawowych punktów na ciele przepływają prądy o bardzo niskim napięciu. W tym czasie bardzo złożony algorytm rejestruje wszystkie zmiany w przepływach prądów i pokazuje to graficznie. Pozwala to szybko ukazać stan poszczególnych organów i narządów, a także określić obciążenia. Następnie diagnosta za pomocą odpowiednich algorytmów opracowuje program terapii, za pomocą którego likwiduje wszelkie zaburzenia w przepływie prądów przez wszystkie narządy i organy. Jest to terapia BRT pasywne – za jej pomocą harmonizuje się cały organizm, czego skutkiem jest powrót do zdrowia.
  4. Biorezonans za pomocą urządzenia Healy. Jest to nowoczesny aparat do biorezonansu który w diagnostyce i terapiach wykorzystuje ponad 140 tysięcy częstotliwości i prądy bardzo niskiego napięcia. Każda terapia jest indywidualna dla pacjenta i składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich jest analiza organizmu – urządzanie dokładnie analizuje ciało i wybiera tyle te częstotliwości, które są aktualnie najbardziej potrzebne. Drugi etap to nasycenie daną częstotliwością (co procentowo pokazuje wyświetlacz). Trzeci etap to częstotliwości dostosowane do głównej dolegliwości, z jakimi przyszedł do nas pacjent. Czwarty i ostatni etap to harmonizacja całego organizmu i wyrównanie homeostazy.
  5. Biorezonans za pomocą lampy plazmowej. Podczas tego zabiegu pacjent jest w zasięgu promowania pola elektromagnetycznego lampy plazmowej. Jest to w pełni bezpieczna i bezbolesna terapia. Promieniowanie lampy niszczy wszelkie patogeny w ciele i nie uszkadza ani jednej zdrowej komórki. Terapia jest indywidualna dla każdego pacjenta a pole lampy działa tylko na te patogeny, które zostały przetestowane za pomocą badań według metody Volla i Vega-testu.

Biorezonans Częstochowa – oferta naturopasja.pl

Usługę biorezonansu w Częstochowie świadczymy w budynku przy Alei Niepodległości 30, w lokalu 17. Bez trudu dojedziesz do nas tramwajami 1,2 i 3. Nieopodal Centrum Skutecznych Terapii Naturopasja znajduje się budynek MPK oraz Vendo Park.
Dopasujemy kurację i metody działania do Twoich potrzeb i schorzeń. Skontaktuj się z nami: zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. Sam przekonaj się, jakie efekty zapewnia metoda BRT. Pomożemy Ci wybrać skuteczną terapię.

Holistyczne metody terapeutyczne
Cena

Kompleksowy test wg. dr. Schimella (Vega-test) wraz z testem metodą Volla + GRATIS indywidualny dobór leków homeopatycznych

Czas trwania od 1 do 2 godzin w zależności od ilości testowanych markerów. Obejmuje wykrycie częstotliwości w kierunku bakterii (w tym Borrelia), wirusów, grzybów, pierwotniaków i robaków. Na życzenie alergeny i metale ciężkie.

170 zł

Plazmoterapia + Terapia Healy

Cena za 1 godzinę zabiegu.
Ilość godzin zabiegu dobierana jest indywidualnie w zależności od wykrytych czynników chorobowych i możliwości finansowych klienta.

55 zł

Terapia certyfikowanym urządzeniem Healy

Programy terapeutyczne dobierane indywidualnie.
Istnieje także możliwość terapii na odległość.
55 zł

Generowanie fal Schumana

Dodatkowo program energetyzacji + BRT.
40 zł