PLAZMOTERAPIA

Centrum Skutecznych Terapii "Naturopasja"

Terapia za pomocą lampy plazmowej

inaczej Plazmoterapia

To sztandarowy rodzaj terapii stosowany w naszym Centrum. W internecie można już spotkać całą masę informacji na temat działania lampy plazmowej wg. konstrukcji dr R. Rife’a. Czym wyróżnia się nasza terapia od innych np. z użyciem urządzenia RPZ14 lub Sanoplasmy? Otóż jako nieliczne gabinety posiadamy integrację naszej lampy plazmowej z urządzeniem Healy. Częstotliwości ustalone przez to urządzenie są transferowane na żarówkę lampy plazmowej która wzmacnia te częstotliwości i emituje bardzo silne pole elektromagnetyczne. Gwarantuje to idealny dobór zestawu częstotliwości do każdego klienta. Dobierane są tylko kluczowe częstotliwości na konkretne obciążenia organizmu (w tym częstotliwości w kierunku bakterii barrelia) które stanowią przyczynę choroby. Jak wygląda sesja plazmoterapii w naszym gabinecie? Na początku wykonujemy analizę irydologiczną. Dzięki temu możemy sprawdzić które organy i miejsca w ciele są najbardziej zaburzone energetycznie oraz pozwala to wyznaczyć priorytety w terapii. Następnie wykonujemy kompleksową analizę za pomocą testu Vega-Test wg. dra Schimella. W trakcie tego testu wykrywane są konkretne częstotliwości w kierunku szczegółowych obciążeń organizmu typu bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty, alergeny, nietolerancje i wiele innych. Dopiero po znalezieniu tych czynników i wskazaniu które z nich są kluczowe dobierane są zestawy częstotliwości których zadaniem jest wygasić te czynniki. Dodatkowo z zestawu wielu częstotliwości przeciwko konkretnym patogenom wybieramy tylko te z którymi rezonuje dany organizm. Wykorzystujemy do tego tzw. pulsyksometr czyli urządzenie do szczegółowego badania pulsu. Każda reakcja na częstotliwość podaną przez lampę plazmową wywołuje minimalną zmianę w tempie pracy uderzeń serca (nie jest to w żaden sposób szkodliwe dla organizmu). Zadaniem pulsyksometru jest właśnie wychwycenie tych niewielkich różnic w tonach serca i zapisanie tych częstotliwości które wywołują taką reakcję. Skraca to o wiele czas zabiegu a dodatkowo jest to dużo skuteczniejsza terapia i tańsza terapia niż w innych gabinetach biorezonansu, gdzie klient jest zmuszony do wielogodzinnych sesji biorezonansu. W naszym gabinecie terapia biorezonansu za pomocą lampy RTPlasma trwa zazwyczaj 2-3 godzin w zależności od ilości kluczowych czynników chorobowych. Oczywiście istnieje możliwość skrócenia terapii wg. życzenia klienta.

Wielu naszych klientów skraca terapie ze względu na brak czasu bądź też słabą kondycję finansową, wówczas wybieramy tylko te częstotliwości, które są kluczowe na daną chwilę według opracowanego przez nasz autorskiego schematu terapii. Bardzo często wykrywamy częstotliwości w kierunku bakterii Borrelia oraz koinfekcji odkleszczowych. W takim przypadku układamy indywidualny program częstotliwości dla każdych z tych obciążeń. Dodatkowo, jeśli klient zdecyduje się na indywidualne sesje plazmoterapii z  2 godzinnym czasem ustalonym za pomocą testu Vega-test (przy założeniu, że zostanie wykryta wystarczająca ilość czynników obciążających) otrzymuje godzinną terapię lampą plazmową w połączeniu z Healy całkowicie gratis.

Z naszego doświadczenia wiemy, że taka kompleksowa analiza (irydoskop + Vega -Test + Healy) oraz plazmoterapia (indywidualne zestawy częstotliwości + integracja z urządzeniem Healy) daje najlepsze i najszybsze efekty terapeutyczne.

  • ciąża i karmienie piersią
  • wszczepiony rozrusznik serca
  • metalowe implanty w ciele
  • każde urządzenie elektroniczne w ciele
  • ostre zaburzenie krążenia mózgowego i wieńcowego
  • stan pod wpływem alkoholu i upojenia alkoholowego
  • stan pod wpływem narkotyków
  • epilepsja w aktywnej fazie